top of page
Vyhledat

PROČ S NÁMI SPOLUPRACOVAT?Naše sociální firma HANDI HELP s.r.o. již nese ve svém názvu své poslání „Pomáhat handicapovaným“. Zřizujeme pracovní místa pro osoby s postižením či sociálním znevýhodněním, které obtížně hledají v místě svého bydliště jiné pracovní uplatnění.
Naší činností dokazujeme, že pracovní tým osob s handicapem může uspět! Poskytujeme víc než jen kvalitní zboží. Zákazníci oceňují přidanou hodnotu jako pocit smyslu, který jim nákup u nás dává.

Handicap pro nás není překážkou. Přesvědčte se sami. Kvalitní zboží je u nás na prvním místě.


SPOLUPRÁCE s námi


Od počátku klademe důraz na spolehlivé a rychlé dodání. Máme dlouholeté zkušenosti s dodávkou zboží do obchodních řetězců, velkoobchodů a prodejen v celé České republice a na Slovensku.V rámci spolupráce:

  • realizujeme jednoduché montáže, kompletace a vizuální kontrolu výrobků

  • balení a uskladnění výrobků

  • vyrobíme a dodáme vhodný obal pro Vaše výrobky

  • eshop s obalovým materiálem


Jsme firma s lidskou tváří. Pracoviště přizpůsobujeme individuálním potřebám svých zaměstnanců. Chceme tím podporovat jak sociální integraci těchto lidí a jejich nezávislost, ale i přispívat k rozvoji místní ekonomiky. 

Pokud i Vy sdílíte naši myšlenku můžete nám dát práci, poradit, jakkoli pomoci nebo jenom vyjádřit podporu naší myšlence!

 

Staňte se našim stálým zákazníkem! Těšíme se na naši nadcházející spolupráci.


Provozujeme tyto e-shopy:
Comments


bottom of page